Menedżer Sprzedaży na rynki Europy Zachodniej

Lepsza Praca
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta, producenta odlewów staliwnych i żeliwnych,
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rynki niemieckojęzyczne

Zakres obowiązków:
• Sprzedaż usługi do branż energetycznej, przemysłu stoczniowego, kolejowego, wydobywczego, maszynowego itp.
• Przygotowywanie i prezentacja ofert i warunków handlowych klientom, uczestnictwo w negocjacjach handlowych
• Kontrola realizacji kontraktów
• Odpowiedzialność za generowanie zyskownej sprzedaży
• Rozpoznawanie rynku pod kątem pozyskania i nawiązywania nowych relacji biznesowych
• Definiowanie pozycjonowania cenowego na rynku zgodnie z polityką cenową i uwzględnieniem potrzeb rynkowych

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
• Kilkuletnie doświadczenie w handlu B2B
• Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju i Europy Zachodniej
• Wysokorozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
• Wiedza na temat różnych metod i kanałów sprzedaży
• Znajomość podstaw raportowania finansowego
• Znajomość języka technicznego niemieckiego lub technicznego angielskiego
• Możliwość pracy w trybie home office

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)