Przedstawiciel handlowy Olsztyn

Olsztyński Portal Promocyjny Rabtol.PL
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- sprzedaż produktów i usług znajdujących się w ofercie firmy;
- pozyskiwanie nowych klientów;
- udzielanie informacji o produktach i usługach;
- bieżąca współpraca oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

Wymagania

- umiejętności sprzedażowe
- dobra obsługa komputera;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- umiejętności komunikacyjne
- silna motywacja i samodyscyplina
- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju zawodowego;
- przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki;
- niezbędne narzędzia pracy do realizacji powierzonych zadań

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania Cv na adres portalu RABATOL (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji).
Dodana
Wygasa (za 5 dni)