Specjalista ds technicznych, Technik działu technicznego

Lento
  • Wrocław, dolnośląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma Treston działa w obszarze Telekomunikacji i oferuje dostęp do internetu, telewizji IPTV i telefonii VOIP.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko techniczne instalatora sieci niskoprądowych, serwisanta sieci internetowych i telewizyjnych.

Wymagania

prawo jazdy kat. B
doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Wykształcenie:

wykształcenie kierunkowe technik informatyk lub wiedza i
umiejętności praktyczne.

Zakres obowiązków:

wykonywanie przyłączy telekomunikacyjnych: Internet, Telewizja Kablowa
budowanie sieci telekomunikacyjnych, okablowanie budynkowe,
sieci światłowodowe
opieka nad sprzętem sieciowym i urządzeniami sieci kablowej IPTV
wsparcie użytkowników (wizyty serwisowe, mail, telefon)
inne zadania związane z codziennym funkcjonowaniem działu
technicznego
usuwanie awarii sieci telekomunikacyjnej.

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia
narzędzia niezbędne do wykonywania prac na stanowisku
(samochód, komputer, telefon itp.)
codzienną aromatyczną kawę
szkolenia
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)