Pre Sales Engineer

Coberon
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Naszym klientem jest międzynarodowy vendor oferujący kompleksowe rozwiązania sieciowe, zawierające końcowe urządzenia DSL, wyposażenie centrali, rozwiązania do zabezpieczenia sieci, produkty WLAN, przełączniki, rozwiązania do bezpiecznego magazynowania danych i systemy scentralizowanego zarządzania siecią. W wyniku dynamicznego rozwoju i dużego potencjału na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Zapewnienie wsparcia dla zespołu sprzedaży
Przygotowywanie projektów i koncepcji rozwiązań
Przygotowywanie ofert handlowych
Prowadzenie prezentacji handlowych
Udział w spotkaniach z klientami
Prowadzenie szkoleń dla użytkowników
Wsparcie działu wdrożeniowego podczas realizacji projektów

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w rozwiązaniach sieciowych i systemowych IT
Wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne
Umiejętność trafnej oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału klienta
Dobre rozumienie różnych systemów operacyjnych
Dobra umiejętność obsługi pakietów biurowych (PowerPoint, Word, Excel)

Oferujemy

Pracę w międzynarodowym środowisku u producenta rozwiązań IT,
Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Narzędzia pracy odpowiednie do wykonywanych zadań,
Atmosferę, która nigdy nie pozwoli Ci myśleć o pracy jak o niemiłym obowiązku,

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na adres @

*Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 00-924 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Coberon Sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."
Dodana
Wygasa (za 6 dni)