Zatrudnię Nauczyciela do świetlicy

Akademia Dziecka
  • Lesznowola, mazowieckie pow. piaseczyński

Nauczyciel

Umowa o pracę

Akademia Dziecka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Woli k. Piaseczna zatrudni Nauczyciela do świetlicy

Obowiązki
Sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dla uczniów korzystających ze świetlicy szkolne
prowadzenie dziennika zajęć.
realizowanie zadań zgodnie z planem pracy świetlicy .
kontrolowanie wyjścia ucznia do domu z osobą wskazaną w oświadczeniu rodziców
prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej
wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego dzieci, ich zdolności i zainteresowań

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe
Zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność, dokładność,
Inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Nieposzlakowana opinia moralna

Warunki pracy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Praca w nowoczesnej funkcjonalnej placówce w Nowej Woli koło Piaseczna
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Wynagrodzenie adekwatne od umiejętności
Praca zgodna z obszarem kształcenia
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)