Monter systemów przeciwsłonecznych -Szwajcaria

Pośrednictwo pracy Magnat
  • Piła, wielkopolskie pow. pilski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Poszukuję na zlecenie szwajcarskiego pracodawcy: Monterów systemów przeciwsłonecznych. Wymagane jest doświadczenie, dobra znajomość j. niemieckiego i własne auto. Mogą też kandydować 2-osobowe ekipy monterów.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne miasta na terenie kantonów Berno, St. Gallen und Zurych, Szwajcaria albo w Liechtenstein
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę ze szwajcarską agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w mieście St. Gallen
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, ok. 175 godz. miesięcznie + nadgodziny
Główne zadania:
Cięcie komponentów i przygotowywanie podzespołów według planu
Montaż rolet okiennych, markiz, moskitier, żaluzji wedlug schematów technicznych
Prawidłowa instalacja i uruchomianie systemów różnych producentów
Serwis, naprawa i konserwacja

Wymagania

Wykształcenie w zawodzie mechanik systemów przeciwsłonecznych lub pokrewne jak: monter instalacji / konstrukcji, elektromonter, ślusarz, mechanik itp.
2-letnie doświadczenie w zawodzie monter systemów przeciwsłonecznych
Umiejętność montażu, naprawy í konserwacji markiz, żaluzji, moskitier i rolet
Doświadczenie w podłączaniu instalacji (elektryki / elektroniki) i programowaniu zautomatyzowanych systemów przeciwsłonecznych mile widziane, ale niekonieczne
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Posługiwanie się elektronarzędziami (piła, wiertarka, itp.)
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy
W przypadku ekipy 2-osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku

Oferujemy

Szwajcarska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wypłata wszystkich godzin
Stawka brutto: 30 do 35 CHF / godz. (w zależności od kwalikikacji)
Dieta netto 15 do 18 CHF / dzień pracy (od 300 do 380 CHF netto miesięcznie)
Zarobek miesięczny netto ok. 4000 do 5000 CHF (możliwe więcej)
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 400 do 600 CHF / mies

Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy , stopnia znajomości j. niemieckiego i posiadania auta (warunek konieczny) na adres mailowy
Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18547)

Administratorem danych osobowych jest Agencja pracy " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana/Pani osoby.Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu.*
Dodana
Wygasa (za 5 dni)