Doradca Klienta Biznesowego

Business Line Support
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Praca zdalna

W obszarze rekrutacji pracowników działamy od 2014 roku, realizując projekty zarówno w Poslce, jak i za granicą w róznych branżach i na wszystkie poziomy stanowisk. Jeżeli jesteś ambitnym i skutecznym handlowcem, masz doświadczenie w sprzedaży usług online, a do tego chcesz pracować w systemie home office, to zachęcamy do aplikowania na stanowisko:

praca zdalna

Zadania

- współpraca z klientami biznesowymi - tylko B2B
- pozyskiwanie zleceń rekrutacji - w Polsce i za granicą
- przygotowywanie ofert obsługi projektów rekrutacji
- sprzedaż usług szkoleniowych

Oczekiwania

- chęć i gotowość do pracy zdalnej
- bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
- doświadczenie w pozyskiwaniu firm do współpracy

Oferta

- atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane zadaniowo
- praca w dowolnych godzinach
- szkolenia wdrażające i rozwojowe
Dodana
Wygasa (za 2 dni)