Programista C#, .NET

I-SYS Integracja Systemów Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
1. Rozwój i tworzenie oprogramowania w oparciu o .Net Framework w C#
2. Wsparcie techniczne dla wdrażanych projektów.
3. Tworzenie dokumentacji użytkowej i technicznej.

Wymagania

1. Dobra znajomość systemu Windows
2. Umiejętność tworzenia zapytań T-SQL
3. Dodatkowym atutem będzie znajomość kontrolek Telerik.

Oferujemy

1. Interesującą pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjne wynagrodzenie.
2. Praca w niepełnym wymiarze godzin, elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez „I-SYS” Integracja Systemów Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."
Dodana
Wygasa (za 6 dni)