Biuro Rachunkowe zatrudni Księgową

Wadmex Sp. z o.o.
  • Kraków, małopolskie

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- samodzielna i kompleksowa obsługa firm z księgami rachunkowymi
- sporządzanie sprawozdań finansowych
- prowadzenie rozliczeń dla wielu klientów
- kontakt z klientami

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości przepisów podatkowych i zagadnień kadrowo-płacowych
- rzetelności i odpowiedzialności
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- znajomości programu COMARCH OPTIMA i Płatnik
- samodzielności, umiejętności pracy w zespole
- znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- udział w szkoleniach
- wsparcie i pomoc osób przełożonych i zespołu

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2016 r. poz. 922 z poźn. zm.)".
Dodana
Wygasa (za 5 dni)