Spec ds. Marketingu Internetowego i pozyskiwania klientów

DIMAR
  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pow. ostrowiecki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

-przygotowywanie i realizacja działań promocyjnych w Internecie
-prowadzenie strony internetowej i kont na portalach społecznościowych
-prowadzenie sklepu internetowego
-komunikacja i raportowanie wyników kampanii
-tworzenie i prowadzenie kampanii Google Adwords, Facebook Ads itp.
-analiza rynku i działań konkurencji
-kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
-realizowanie powierzonych prac biurowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

-pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
-znajomość narzędzi marketingu online i social media
-umiejętność organizowania pracy własnej
-umiejętność sporządzania i redagowania informacji prasowych oraz wpisów online
-doświadczenie na podobnym stanowisku (niekoniecznie w branży OZE)
-dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
-znajomość programów graficznych Photoshop, Corel Draw
-szukamy osób ambitnych, nastawionych na sukces, chętnych do pracy

Oferujemy

-atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za wyniki)
-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
-szkolenia produktowe na start i przez cały okres pracy
-pracę w zgranym zespole
-niezbędne narzędzia do pracy
-dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)