Frezer CNC, Operator maszyn CNC

Technomatik Paweł Ulfik Sp.J
  • Świdnica, dolnośląskie pow. świdnicki

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
obsługa i / lub programowanie frezarki CNC 3- i 4-osiowej (Frezer CNC)
uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych programów
wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
dbałość o jakość wykonywanych elementów
współpraca z technologiem/programistą
praca przy jednostkowych oraz małych seriach produkcyjnych
praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

znajomość rysunku technicznego
znajomość zagadnień obróbki skrawaniem
znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn

Oferujemy

stałe stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
premie miesięczne uznaniowe w zależności od wyników pracy
możliwość rozwoju zawodowego – dodatkowe pakiety szkoleń
premie za polecenia nowych pracowników
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)