Serwisant instalacji klimatyzacji

Eko-Sanit Sp.z o.o. Sp.k.
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
- serwis urządzeń instalacji klimatyzacyjnych
- diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie
- montaż i uruchamianie nowych urządzeń
- serwisy i konserwacja maszyn

Wymagania

- umiejętność diagnozowania awarii oraz ich usuwania
- umiejętność obsługi sterowników i automatyki
- odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych
- certyfikat F-Gazowy
- uprawnienia elektro-energetyczne E min. 1kV

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat
- stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie na CV klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych przez Eko-Sanit Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. Nr 133, poz.883 (tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922)."
Dodana
Wygasa (za 6 dni)