Salon sprzedaży Warszawa - Jammas Sp. z o.o. (umowa o pracę)

Jammas Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Jammas Sp. z o.o. poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku sprzedawcy w warszawskim salonie sprzedaży.

Zadania:
• Obsługa Klienta
• Prowadzenie korespondencji mailowej z Klientami
• Prowadzenie korespondencji online z Klientami
• Telefoniczna obsługa Klientów
• Utrzymywanie porządku w salonie
• Systematyczna praca nad doskonaleniem i uatrakcyjnianiem ekspozycji
• Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień internetowych, telefonicznych i mailowych
• Przygotowywanie przesyłek
• Wstępna weryfikacja i przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

Wymagania

znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym (wymagana),
zapał, zaangażowanie do pracy,
prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
umowę o pracę
stabilne zatrudnienie,
możliwość rozwoju osobistego i szybkiego awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego.
W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)