Specjalista ds rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Posiada. Nasza agencja odnotowana jest w Rejestrze Licencjonowanych Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Wrocław Podwale (centrum miasta)

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie zleceń rekrutacyjnych od kontrahentów oraz obsługa projektów rekrutacyjnych
• Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy
• Wstępna selekcja kandydatów (analiza aplikacji, weryfikacja kwalifikacji, umiejętności i cech osobowych kandydatów )
• Osobiste spotkanie z kandydatami kwalifikacyjnych
• Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych
• Bieżąca współpraca z Klientami międzynarodowymi oraz nawiązywanie współpracy z nowymi parterami (sprzedaż usług HR)
• Realizacja zadań administracyjnych

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Preferowane wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: HR, psychologia, socjologia, filologia niemiecka)
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego
• Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, rzetelność

Oferujemy

• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Możliwość awansu, rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
• Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)
• Praca w międzynarodowym środowisku (możliwość wykorzystywania języka niemieckiego na co dzień)
• Miłą atmosferę oraz pracę w młodym zespole

Sposób aplikowania: CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesłać
na adres e-mail @ , koniecznie z adnotacją w temacie maila:
Specjalista ds. rekrutacji.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)