Atrakcyjna praca dla SPECJALISTY DS. REKRUTACJI

Agencja Pracy Koncepcja
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI /
KOORDYNATOR DZIAŁU ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

OFERUJEMY:

• umowę o pracę lub umowę zlecenie (w zależności od preferencji kandydata),
• stabilną pracę w średniej wielkości firmie o ugruntowanej pozycji,
• możliwość rozwoju i samorealizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizje,
• możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,
• możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb kandydata.

OBOWIĄZKI:

• samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
• kontakty z pracodawcami,
• przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,
• poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,
• tworzenie profili kandydatów,
• przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
• prowadzenie bazy kandydatów,
• przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz osobistych spotkań,
• utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami,
• raportowanie do przełożonych,
• inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska.

WYMAGANIA:

• preferowane wykształcenie wyższe (np. psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• elokwencja,
• zdolności organizacyjne,
• umiejętność wyznaczania priorytetów,
• dążenie do realizacji wyznaczonych celów,
• kreatywność, samodzielność,
• skrupulatność,
• dyspozycyjność,
• znajomość języka niemieckiego - warunek obligatoryjny,
• mile widziane prawo jazdy.

SPOSÓB APLIKOWANIA:

CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.
Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2
Nr tel.

E.Mail: @
Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)