Księgowa/y Wspólnot Mieszkaniowych

Lux Dom Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Lux Dom Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomości od blisko 15 lat. Nasi zarządcy i administratorzy to doświadczeni profesjonaliści. Posiadamy duży potencjał wiedzy, staramy się zawsze wypracować indywidualne podejście do Klienta oraz najwyższą jakość standardów obsługi, dzięki czemu utrzymujemy długotrwałe relacje oraz budujemy naszą przewagę rynkową. Aktualnie opiekujemy się nieruchomościami o łącznej powierzchni użytkowej ponad 1,5 mln m2.

W związku z pozyskaniem kolejnych kontraktów, poszukujemy Kandydatów, którzy wzmocnią nasz Zespół na stanowisku:

Księgowa/y Wspólnot Mieszkaniowych (Warszawa)

Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Opis stanowiska:

• imienne powiadamianie właścicieli o stanie ich rozrachunków,
• przygotowywanie bankowych dokumentów przelewu
zobowiązań,
• sporządzanie w imieniu wspólnot mieszkaniowych wszystkich
deklaracji podatkowych w układzie miesięcznym i rocznym,
• sporządzanie rocznych rozliczeń wnoszonych przez właścicieli
lokali zaliczek,
• sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego wspólnot
mieszkaniowych.

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość programu SŁONIE,
• umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w
miłym, dynamicznym środowisku,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• prywatną opiekę medyczną,
• kartę sportowo-rekreacyjną.

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: @

Prosimy o załączenie klauzuli poufności o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Dodana
Wygasa (za 2 dni)