Pilne !!!!! Sprzątaczka z orzeczeniem -Skrzyszów

Lento
  • Godów, śląskie pow. wodzisławski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM - Skrzyszów.

Firma BHP Protect System (ZPCHr)

zatrudni PRACOWNIKA UTRZYMANIA CZYSTOŚCI (SPRZĄTACZKA) z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy – obiekt w Skrzyszowie.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach po 14 stej

Zadania na stanowisku pracownika utrzymania czystości:
• Utrzymanie czystości na terenie obiektu (biura,toalety.),
• Dbałość o porządek w miejscu pracy,
• Praca w oparciu o plan sprzątania danego obiektu.

Warunki pracy i płacy:
• Umowa o pracę (wynagrodzenie zasadnicze: 2600 zł brutto),
• Umowa zlecenie (wynagrodzenie w zależności od przepracowanych godzin).

Wymagania

• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• Dyspozycyjność,
• Wysoka kultura osobista,
• Umiejętność pracy w zespole.

Zatrudniając się w naszej firmie zyskują Państwo:
• Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia.
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
• Terminową wypłatę wynagrodzenia.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
• Częściowy zwrot za zakup lekarstw.
• Skorzystanie z usług kosmetyczki lub fryzjera.
• Uniform i sprzęt – niezbędne do wykonania usługi.
• Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków.
• Przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt i przesłanie CV:
Adres @
Ewa Mańka i Sylwia Fikus.
Telefon:, 734- 475-479

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)