Hydraulik - monter i serwisant instalacji

INSTALATOR-SERVICE SP. Z O. O.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Instalator-Service prowadzi działalność w zakresie kompleksowej obsługi technicznej budynków na obszarze Warszawy i okolic.

Poszukujemy osoby na stanowisko: hydraulik

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• naprawianie instalacji

• usuwanie awarii

• modernizacja instalacji

• prace typu złota rączka

Wymagania

• prawo jazdy kat. B

• znajomość obsługi komputera i internetu

• dokładność, sumienność, skrupulatność, dyspozycyjność

• uprawnienia elektryczne E do 1 KV (możliwość szkolenia)

Oferujemy

• samochód serwisowy z narzędziami

• telefon służbowy

• atrakcyjne wynagrodzenia

• kartę MultiSportu

• szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formularzu wraz z określenie swoich oczekiwań finansowych.

Poszukujemy również osób młodych do przyuczenia,

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)