Konstruktor/projektant CAD

Lento
  • Mszczonów, mazowieckie pow. żyrardowski

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Dominiak jest producentem wyspecjalizowanych maszyn sadowniczych o ugruntowanej pozycji na Polskim rynku. Wraz z nieustającym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko konstruktor CAD.
Miejsce pracy: Firma- Dominiak, Zimnice, Ogrodowa 2

Zakres obowiązków:
- tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną oraz produktem
- konstruowanie nowych wyrobów, jak również modyfikacja istniejących
- wspieranie procesów produkcyjnych

Wymagania

- znajomość programu
- zdolność logicznego myślenia
- skrupulatność, dokładność, terminowość, samodzielność
- dobra obsługa komputera i pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- wdrożenie stanowiskowe
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- stabilne godziny pracy (1 zmiana!!!)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV (z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji ) na adres e-mail @ Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)