Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier sprzedaży - elementy elektroniczne pasywne i złącza

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-05-28

Payda Electronics Paweł Pajda

Jesteśmy oddziałem międzynarodowego dystrybutora elementów elektronicznych, firmy Codico GmbH. Reprezentujemy na terenie Polski między innymi takich producentów jak Rubycon, Panasonic, Hirose i Sumida.

Miejsce pracy: Kraków lub możliwa praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie celów sprzedażowych na terenie całego kraju

  • Spotkania z konstruktorami oraz pracownikami zaopatrzenia producentów urządzeń elektronicznych

  • Kontakt z dostawcami, menadżerami produktów oraz inżynierami sprzedaży

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych klientów

  • Nawiązywanie i utrzymywanie więzi z klientami

  • Prowadzenie transakcji handlowych, przygotowywanie ofert, negocjacje z kontrahentami

  • Doradztwo techniczne

  • Raportowanie działań do dyrektora regionalnego oraz menedżerów produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne z obszaru: elektronika, energoelektronika, informatyka lub elektrotechnika

  • Znajomość budowy urządzeń elektronicznych i działania elementów pasywnych i złączy.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność planowania i skutecznego osiągania celów

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia: podstawa + premia

  • Elastyczny czas pracy, możliwa praca z domu

  • Samochód służbowy, laptop, telefon

  • Liczne szkolenia techniczne, produktowe w kraju i za granicą

  • Przyjazną atmosferę pracy

Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Łódź
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
14-05-2020
Oferta wygasła w dniu:
28-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 3500 zł
UoP brutto/mies.
Zduńska Wola
Opublikowana:06-05-2020
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU

P.P.H.U. KAMPOL Krzysztof Łuźniak
od 3500 zł
Rusiec