Twoje wsparcie w rekrutacji

ASYSTENT SĘDZIEGO KDR 1102-5/20

Zakres obowiązków:

Asystent sędziego wykonuje czynności zmierzające do przygotowania spraw sądowych do rozpoznania oraz czynności z zakresu działalności administracyjnej sądów, o których mowa w art.8 pkt 2 Ustawy-prawo o ustroju sądów powszechnych

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), prawnicze
Inne wymagania:
obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, korzystający w pełni z praw cywilnych i obywatelskich, nieskazitelnego charakteru, ukończone studia prawnicze w Polsce i uzyskany tytuł magistra lub studia zagraniczne uznane w Polsce, ukończone 24 lata
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 4 470 PLN
Opis wynagrodzenia:
Praca w godzinach od 07.30 - 15.30
2 stanowiska - 1,0 etatu z wynagrodzeniem 4.470,00 brutto,
1 stan
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Piekarska 1, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
Sąd Rejonowy w Bytomiu
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Zgłoszenie wraz z załącznikami należy skaładać do dnia 29.05.2020 r. w kopercie z oznaczeniem "KONKURS - Kdr - 1102-5/20" w Biurze Podawczym Sądu Rejonowego w Bytomiu, ul. Piekarska 1, za pośrednictwem operatora świadczącego usługi pocztowe, podaniem oznaczenia konkursu. W przypadku przesłania dokumentów za pośrednictwem operatora świadczącego usługi pocztowe za datę ich złożenia uważa się datę nadania przesyłki w placówce pocztowej operatora. Oferty otrzymane po teminie nie będą rozpatrywane.
1) zgłoszenie o przystąpieniu do konkursu
2) wniosek o zatrudnienie na stanowisku asystenta sędziego;
3) własnoręcznie sporządzony życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej;
4) oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych na kierunku prawo w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra albo zaświadczenie o zdanym egzaminie magisterskim, albo oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie zagranicznych studiów wyższych na kierunku prawo uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów;
5) oświadczenie, o którym mowa w art. 155a § 6 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. - Prawo o ustroju sądów powszechnych, tj. oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
6) oświadczenie, że jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich;
7) aktualna fotografia zgodna z wymaganiami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych.
8) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych na potrzeby konkursu (na druku stanowiącym ZAŁĄCZNIK NR 2 DO NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA, strona www.bytom.sr.gov.pl / zakładka OFERTY PRACY).
9)kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (ZAŁĄCZNIK NR 1 DO NINIEJSZEGO OGŁOSZENIA)
do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia
Wszystkie oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie przez kandydata
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta, Termin: do 29.05.2020
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zawód:
Prawnik
Bytom
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 4470 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
07-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
29-05-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)