Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista

Zakres obowiązków:

  • projektowanie modułów i aplikacji (definicja architektury, tworzenie dokumentacji),
  • projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika,
  • projektowanie algorytmów do przetwarzania obrazów 3D / 2D,
  • kodowanie aplikacji w językach C#/C++,
  • kontrola jakości kodu i kierowanie jego testowaniem.

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka C#,
  • dobra znajomość metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF,
  • dobra znajomość środowiska programistycznego Microsoft Visual Studio,
  • znajomość technik testowania oprogramowania
  • znajomość przynajmniej jednego narzędzia do wersjonowania kodu: GIT, SVN.
  • znajomość zwinnych metod zarządzania projektami software’owymi i doświadczenie w ich stosowaniu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 10 000 zł brutto
  • uczestnictwo w interesujących projektach rozwojowych,
  • współpraca w szybko rozwijającej się ekipie projektowej,
  • poznanie i wykorzystanie nowoczesnych narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania,
  • podnoszenie kwalifikacji, pogłębianie doświadczenia zawodowego i czynnej znajomości języka angielskiego,
  • udział w tworzeniu przemysłowego ośrodka badawczo-rozwojowego
  • ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny
Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 10000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
21-05-2020
Oferta wygasa w dniu:
20-06-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KSIBB.PL

PROGRAMISTA URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Zawód: programista Rodzaj: praca stała
KSIBB.PL
KSIBB.PL

POLECANA
Opublikowana:02-06-2020 POLECANA
Pitney Bowes

(Senior) Software Engineer - .NET

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę