Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista aplikacji mobilnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-04-01

ELTE GPS Sp. z o.o.
ul. Medyczna 13, 30-688 Kraków

Elte GPS Group jest liderem i prekursorem w produkcji, wdrażaniu systemów teleinformatycznych, opartych między innymi na technologiach IoT.

Od lat wprowadzamy na rynek innowacyjne oraz rozbudowane rozwiązania, których użytkownikami są firmy na całym świecie. Nasze systemy oparte są na własnej autorskiej myśli technicznej i informatycznej, dlatego też ogromną wagę przywiązujemy by tworzyć firmę opartą na współpracy, dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem. Siłą Elte GPS Group są ludzie i wiemy, że zgrany zespół profesjonalistów tworzy nie tylko przyjemne miejsce pracy, ale również wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie produkty, z których jako zespół możemy być dumni.

Ciągły rozwój, podejmowanie się realizacji pełnych wyzwań projektów to podstawa naszej pracy, dlatego też do naszego zespołu poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych Android lub iOS w oparciu o dokumentację projektową
  • Współpraca z zespołem projektowym podczas tworzenia i wdrażania oprogramowania
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z dobrymi praktykami
  • Dostosowywanie aplikacji do zmian wynikających rozwoju platform

Wymagania:

  • 3-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Znajomość języków programowania Java i Kotlin lub Swift
  • Umiejętność implementacji zaawansowanych interfejsów użytkownika
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji mobilnych
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Satysfakcjonującą płacę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Pracę w świetnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery
  • Kartę Multisport
  • Imprezy integracyjne i sportowo-rekreacyjne
  • Otwartość na Twoje propozycje
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-18
Oferta wygasła w dniu:
2020-04-01
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Pitney Bowes

(Senior) Software Engineer - .NET

Zawód: programista Rodzaj: umowa o pracę
Rekrutacja online
8000-15000 zł
UoP brutto/m-c
Bielsko-Biała
2020-04-05

PROGRAMISTA WEB DEVELOPER

TEMA KOMPUTER Sp. z o.o.
od 3800 zł