Twoje wsparcie w rekrutacji

Magister Farmacji

Zatrudnienie to poważna decyzja zarówno dla pracodawcy, jak i kandydata.

W HR Contact, przede wszystkim stawiamy na relacje partnerskie. Dobry kontakt i relacje z kandydatami należą do naszych podstawowych wartości. Skupiamy się na budowaniu pozytywnych i dobrych doświadczeń z naszymi kandydatami i rozumiemy, że to dzięki nim możemy rozwijać dalej naszą firmę.

Będąc specjalistami w rekrutacji zapewnimy naszym kandydatom doradztwo, jak efektywnie przejść proces rekrutacji, zgodnie z doświadczeniem i rozwojem zawodowym.

Jeśli posiadasz wykształcenie farmaceutyczne, stawiasz na rozwój kompetencji i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stanowisko:

Magister Farmacji - Buczkowice

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych
  • Realizacja recept
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru zgodnie z dokonanymi zamówieniami
  • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności oraz leków nierotujących
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie apteki i dobrą atmosferę w pracy

Wymagania:

  • Współpraca w zespole to Twoja mocna strona
  • Lubisz kontakt z pacjentem
  • Odpowiedzialność i proaktywność

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe i umiejętności interpersonalne
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona oraz karta Multisport

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Prosimy o wypełnienie formularza przygotowanego przez pracodawcę
Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę z formularzem pracodawcy do zbierania CV kandydatów.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
HR Contact

Uwagi dotyczące aplikowania:

Wyślij nam swoje CV - za pomocą funkcji APLIKUJ

Możesz dołączyć do zgranego zespołu farmaceutów w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci aptek, która wielokrotnie została wyróżniona za jakość obsługi klienta i przyjazne miejsce pracy.

Masz pytania? Porozmawiajmy

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729 081

Będąc specjalistami w rekrutacji zapewnimy Ci doradztwo, jak efektywnie przejść proces rekrutacji, zgodny z Twoim rozwojem zawodowym.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR Contact S.C., Jasionka 954, 36-002 Jasionka, NIP: 8133701881, REGON: 360905430, adres elektroniczny: hello@hrcontact.co. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi artykuł 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzimy działania rekrutacyjne, na stanowiska i w branżach zgodnych z Pani/Pana profilem zawodowym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych, nie dłużej jednak niż przez 5 lat od otrzymania Pani/Pana dokumentów aplikacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo żądania Administratora dostępu do danych, które Pani/Pana dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Posiada Pani/Pan uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, brak ich podania uniemożliwi nam jednak przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych z Pani/Pana udziałem. Pani/Pana dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
HR Contact S.C. Jasionka 954 , 36-002 Jasionka, NIP: 8133701881
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Farmaceuta
Miejsce pracy:
Buczkowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-03-26
Oferta wygasa w dniu:
2020-04-23
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

HR Contact

Kierownik Apteki

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa o pracę
HR Contact
HR Contact
Sosnowiec
2020-03-26
HR Contact

HR Contact
HR Contact
Andrychów
2020-03-26
HR Contact

HR Contact
HR Contact
Buczkowice
2020-03-26

TECHNIK FARMACEUTYCZNY(STAŻ)

Zawód: farmaceuta Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
od 1033 zł
UoP brutto/m-c
Zabrze
2020-03-06
od 1033 zł

TECHNIK FARMACEUTA

Zawód: farmaceuta Rodzaj: umowa na okres próbny
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
od 3250 zł
Piekary Śląskie
2020-02-07
od 3250 zł

TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Iwona i Dariusz Sikora s.c. (sala bankierowa VANILIA)
2600-3500 zł
Zawiercie
2020-02-04

DOPOSAŻENIE-TECHNIK FARMACJI (UZUP. UMOW 16/RPO WSL/2016)

od 2600 zł
Chorzów
2017-10-31
od 2600 zł