Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. HR

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-02-18

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. HR - Meta International

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk.

To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy.

To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i  jasno określonymi celami.

Aktualnie w związku z rozbudową bazy rekreacyjno- hotelowej poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalisty ds. HR

Stanowisko:Specjalista ds. HR

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Dbanie o atrakcyjność i spójność wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego
  • Koordynacja zatrudnienia, onboardingu oraz prowadzenie exit interview
  • Wspieranie menadżerów w budowaniu poszukiwanych profili, oraz wdrażaniu dobrych praktyk HRowych
  • Udział w innych obszarach HR poprzez usprawnianie wewnętrznych procesów
  • Rozwój w obszarze HR do roli HR Business Partnera

Wymagania

  • Pasja do HR (idealnie rekrutacja i EB, integracyjne wydarzenia firmowe, administracja dokumentów, szkolenia, rozmowy z pracownikami, codzienne wsparcie konsultacyjne dla managerów)
  • Skuteczność w docieraniu do właściwych ludzi
  • Nastawienie na jakość
  • Umiejętność kreowania i samodzielnego realizowania pomysłów EB oraz tych usprawniających procesy HR
  • Perfekcyjne zdolności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w rekrutacji w branży hotelowo-gastronomicznej

Co oferujemy

  • Realny wpływ na kreowanie wizerunku firmy poprzez zatrudnianie właściwych ludzi oraz działania EB
  • Samodzielny dobór narzędzi wspierających rekrutację
  • Realna możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów
  • Udział w projektach wewnętrznego HR (onboarding, procesy HR, szkolenia wewnętrzne, exit interview, itd)
  • Ścieżka kariery jako HR Business Partner
  • Możliwość bycia po prostu sobą dzięki atmosferze pełnej profesjonalizmu, szacunku oraz poczucia humoru
  • Zniżki na usługi świadczone przez Hotel, SPA oraz gastronomie
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy
Zawód:
HR Manager
Miejsce pracy:
Szczyrk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-04
Oferta wygasła w dniu:
2020-02-18
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

JUST Halina Just

Kierownik Zespołu METLIFE

Zawód: hr manager Rodzaj: umowa agencyjna
5000-9000 zł
B2B netto/m-c
Katowice
2020-02-18