Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent ds. Diagnostyki Elektrycznej

Ogłoszenie na stanowisko Asystent ds. Diagnostyki Elektrycznej - ZF

Zakłady ZF w Bielsku-Białej i w Czechowicach-Dziedzicach produkują komponenty aktywnych układów bezpieczeństwa, takich jak układy kierownicze oraz układy wspomagania kierownicy. Interesuje Cię rozwojowa praca dla wiodącego globalnej firmy? Chcesz zdobywać cenne doświadczenie i uczyć się od najlepszych? Zachęcamy do udziału w naszych rekrutacjach!

Stanowisko:Asystent ds. Diagnostyki Elektrycznej

Zakres obowiązków

Na tym stanowisku rozwiniesz kompetencje związane z:

  • Prowadzeniem analizy wewnętrznych odrzutów z linii produkcyjnych pod nadzorem doświadczonych współpracowników;
  • Przygotowywaniem raportów z analizy oraz monitorowaniem ilości odrzutów;
  • Wykonywaniem testów i badań wyrobów na urządzeniach testowych zgodnie posiadanym przeszkoleniem i umiejętnościami;
  • Wspieraniem akcji selekcyjnych oraz aktualizacją oprogramowania na potrzeby budów specjalnych.

Wymagania

Aplikuj, jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne lub studiujesz na IV, V roku;
  • Jesteś zainteresowany/ zainteresowana tematyką elektroniki i elektrotechniki oraz nowych technologii;
  • Komunikujesz się w języku angielskim;
  • Jesteś dyspozycyjny/ dyspozycyjna 4-5 dni w tygodniu.

Co oferujemy

  • Dziewięciomiesięczny, płatny staż w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawe zadania oraz współpracę w ramach zespołów międzynarodowych;
  • Udział we wdrażaniu technologii światowej klasy;
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i e-learningowych;
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia projektów;

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail kaja.madzik@zf.com. W tytule prosimy o wpisanie Asystent ds. Diagnostyki Elektrycznej.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ZF Steering Systems Poland Sp. z o.o. , ul. Słowackiego 33, , 43-502 Czechowice - Dziedzice, NIP: 6521298123
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Stażysta
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-14
Oferta wygasa w dniu:
2020-02-28
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Woodward Poland Sp. z o.o.

Praktykant w zespole inżynieryjnym Toolkit

Zawód: stażysta Rodzaj: praktyka

POLECANA
Niepołomice
2020-02-13 POLECANA
ZF
Czechowice-Dziedzice
2020-02-24
Valeo

Asystent/-ka Działu Finansów