Twoje wsparcie w rekrutacji

serwisant/monter

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu instalacji fotowoltaicznych.

Działalność naszej firmy oparta jest na doświadczeniu i umiejętnościach zdobytych podczas 25 lat pracy w branży instalacyjnej.

W swojej ofercie proponujemy rozwiązania oraz sprzęt najlepszych firm w branży telewizyjnej, telekomunikacyjnej, alarmowej czy fotowoltaicznej. Realizujemy projekty zarówno dla dużych klientów o zasięgu ogólnopolskim, jak i małych działających lokalnie.

Zakres obowiązków:

Zatrudnimy osobę ze znajomością branży elektronicznej do montażu oraz serwisu instalacji niskoprądowych (RTV-SAT itp.)

Wymagania:

prawo jazdy kat B

Firma oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie w dynamicznym zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania

Uwagi dotyczące aplikowania:

Prosimy o wysyłanie CV na adres edyta@diocom.pl. z dopiskiem serwisant/monter

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
DioCom Sp. z o.o. , ul.Grażyńskiego 74 , 43-300 Bielsko Biała , REGON: 241119094, NIP: 9372588365
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
DioCom Sp. z o.o., ul.Grażyńskiego 74, 43-300 Bielsko Biała , REGON: 241119094, NIP: 9372588365
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-12-06
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-16
Liczba odsłon ogłoszenia:
317
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Inter Trade Sp. z o.o.

PRACOWNIK SERWISU BUDOWY MASZYN / MONTAŻYSTA

Zawód: serwisant Rodzaj: praca stała
Czechowice-Dziedzice
2019-11-29
ALUPROF S.A.

Młodszy serwisant

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę
Goleszów
2019-12-04
FAMUR SA

Serwisant pod ziemią

FAMUR SA
FAMUR SA

POLECANA
Katowice
2019-11-19 POLECANA
Hardware Storm Piotr Kała

Serwisant sprzętu komputerowego

Zdzieszowice
2019-11-25

TECHNIK INFORMATYK, INSTALATOR, SERWISANT SIECI ORAZ URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

EURO.NET.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2500-4000 zł
UoP brutto/m-c
Cieszyn
2019-11-27

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Chrzanów
2019-05-24
od 2250 zł