Twoje wsparcie w rekrutacji

Doradca Handlowy ze znajomością języka niemieckiego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-09

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

POSZUKIWANY:

Miejsce pracy: Strefa Jasionka (okolice Rzeszowa)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i budowanie długotrwałych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami firmy
  • Przygotowanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta oraz wsparcie na poziomie odpowiednich rozwiązań
  • Posprzedażowe doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Znasz język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (mile widziana znajomość języka technicznego)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś dyspozycyjny/a do wyjazdów służbowych do Niemiec - raz w miesiącu
  • Masz pro-klienckie podejście do sprzedaży - łatwo nawiązujesz kontakty z klientami i potrafisz dobrze zbadać ich potrzeby

Firma oferuje:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, oraz comiesięczną delegację do Niemiec
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Wynagrodzenie w postaci podstawy + dwuszczeblowego systemu motywacyjnego (wypłacany miesięcznie):
    a) wynik zespołowy
    b) premia indywidualna zależna od wyników
    + premia za pozyskanego klienta!
  •  Niezbędne narzędzia do pracy: samochód do celów służbowych, telefon, laptop
  •  Pracę w firmie bez korporacyjnych nawyków, składającej się z 30 osób, zaś zespół Handlowy to 4 osoby: Kierowników + 3   handlowców
  •  Możliwość realnego negocjowania warunków z klientem w obrębie widełek
  •  Realny wpływ na rozwój działu: handlowcy uczestniczą w planowaniu sprzedaży i negocjują wysokość planu     indywidualnego i zespołowego
Zawód:
Handlowiec-Doradca
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-09
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Merkury Market

Doradca handlowy

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa o pracę
Jasło
2020-01-21

HANDLOWIEC

Zawód: handlowiec-doradca Rodzaj: umowa na okres próbny
GRUPA GE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 3400 zł
UoP brutto/m-c
Kolbuszowa
2019-11-25
od 3400 zł

HANDLOWIEC

TRANS - PAL
od 2600 zł
Leżajsk
2020-01-09
od 2600 zł

HANDLOWIEC

TRANS - PAL
od 2600 zł
Leżajsk
2020-01-07
od 2600 zł