Twoje wsparcie w rekrutacji

Audytor IT

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-19

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej, renomowanej firmy z branży finansowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Audytor IT

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie programu audytu informatycznego,
  • Ocena ryzyka związanego z IT, identyfikowanie i ocenę mechanizmów kontrolnych, projektowanie testów potwierdzających efektywność działających mechanizmów,
  • Wskazywanie istniejących ryzyk,
  • Proponowanie działań naprawczych,
  • Dokumentowanie przeprowadzonych badań i raportowanie zgodnie z przyjętą metodologią.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne lub pokrewne),
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT, zarządzania projektami, infrastrukturą i usługami oraz ryzykiem IT,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość rozszerzenia języka T-SQL,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Doświadczenie w zakresie Audytu IT, posiadanie certyfikatu potwierdzającego odpowiednie kwalifikacje lub znajomość metodyki COBIT będzą dodatkowymi atutami.

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji ambitnych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji przy realizacji ciekawych i ambitnych projektów.
Zawód:
Audytor
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-19
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONTROLER JAKOŚCI

Zawód: audytor Rodzaj: umowa na okres próbny
ALSPAW GROUP SP. Z O.O. SP.K
od 3450 zł
UoP brutto/m-c
Ostrów Wielkopolski
2020-01-21
od 3450 zł