Twoje wsparcie w rekrutacji

Koordynator ds. Zakupów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-12-13

Ogłoszenie na stanowisko Koordynator ds. Zakupów - Hutchinson Poland

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Stanowisko:Koordynator ds. Zakupów

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych potencjalnych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym oraz weryfikowanie informacji o nich.
  • Koordynacja grup zakupowych w obszarze dóbr i usług, strategiczne działania związane z zakupami w poszczególnych zakładach  (dwa zakłady w Żywcu oraz w Bielsku Białej).
  • Wsparcie w procesie zakupów CAPEX & Innovation - prowadzenie analiz, raportów, benchmark, market research.
  • Wykonywanie zadań w zakresie przygotowywania zapytań ofertowych zgodnie z potrzebami firmy.
  • Zarządzanie bazą dostawców- zarówno krajowych jak i zagranicznych.
  • Współpraca ze wszystkimi Zakładami w celu prowadzenia centralizacji strategicznych procesów zakupowych (zakupów CAPEX)
  • Tworzenie i wdrażanie strategii dla zarządzanych kategorii zakupowych oraz odpowiedzialność za kształtowanie i realizację polityki zakupowej.
  • Analiza potrzeb zakupowych i organizacja procesu zakupów, optymalizacja procesu zakupów.
  • Udział w negocjacjach handlowych i zakupowych.
  • Prowadzenie projektów zakupowych związanych z optymalizacją kosztów.
  • Efektywna komunikacja i współpraca z wieloma działami w firmie.
  • Zapewnienie terminowości i realizacji zamówień, przygotowywanie kontraktów i umów.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze zakupów (sporym atutem będzie doświadczenie w branży motoryzacyjnej)
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze dostawcy oraz podejmowaniu procesów handlowych / zakupowych,
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse lub pokrewne)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w tym: komunikatywność, zorientowanie na budowanie relacji z działami operacyjnymi w zakładach i dostawcami, elastyczność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność jednoczesnego prowadzenia kilku tematów,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+/C1)
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zorientowanie na cel
  • Otwartość, kreatywność

Co oferujemy

  • wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • ubezpieczenie NNW,
  • program MULTISPORT – dofinansowanie,
  • dofinansowanie kosztów transportu do pracy.
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-12-13
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
TI Poland Wapienica

Project Purchase Lead

Zawód: specjalista ds. zakupów / zaopatrzenia Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2020-01-13 POLECANA
Adecco Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów – do przyuczenia

2020-01-17
NVH POLAND sp. z o.o.

Specjalista w Dziale Zakupów

2020-01-16

2020-01-14
Hutchinson Poland

POLECANA
Żywiec
2020-01-10 POLECANA
Inter Trade Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Czechowice-Dziedzice
2020-01-09