Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. księgowości

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-18

Zakres obowiązków:

  • Udział w obsłudze finansowo-księgowej jednostki w ujęciu syntetycznym i analitycznym, zgodnie z instrukcją obiegu dokumentów, w tym w: przyjmowaniu, sprawdzaniu, sporządzaniu, dekretowaniu, wprowadzaniu do systemu finansowo- księgowego dowodów księgowych, egzekwowaniu należności, realizacji zobowiązań finansowych poprzez przygotowywanie przelewów, sporządzaniu sprawozdań finansowych, naliczaniu podatków od nieruchomości, naliczaniu umorzeń
  • Udział w realizacji zagadnień płacowych, w tym w: naliczaniu wynagrodzeń, zasiłków rodzinnych i pielęgnacyjnych oraz innych świadczeń pracowniczych, rozliczaniu podatku dochodowego, wystawianiu deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, dokonywaniu rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, dokonywaniu rozliczeń z Urzędem Skarbowym, prowadzeniu dokumentacji płacowej, wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz dokumentacji emerytalno-rentowej
  • Prowadzenie obsługi kasowej jednostki
  • Obsługa finansowo-księgowa PKZP (prowadzenie kart pożyczkobiorców, dokonywanie analiz, sporządzanie przelewów, księgowanie operacji gospodarczych)
  • Udział w realizacji zadań wspólnych komórek organizacyjnych zgodnie z regulaminem organizacyjnym KP PSP

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, finansów publicznych, służby cywilnej, ustawy o Państwowej Straży Pożarnej
  • Umiejętność obsługi programów i narzędzi biurowych środowiska MS Office - w tym arkusza kalkulacyjnego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Pszczyna
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-11-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
105
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Specjalista do spraw ofertowania

Zawód: specjalista Rodzaj: praca stała

POLECANA
Tychy
2019-12-05 POLECANA
eSourcing S.A.

Młodszy Specjalista w Dziale Operacyjnym

Zawód: specjalista Rodzaj: umowa zlecenia
14-15 zł