Twoje wsparcie w rekrutacji

Ankieter/Ankieterka

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-19

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od blisko 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne
do zarządzania danymi środowiskowymi oraz usługi doradcze obejmujące m.in.: dokumentacje środowiskowe, ekspertyzy, analizy prawno-środowiskowe.

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Białystok obejmującego przeprowadzenie inwentaryzacji źródeł ogrzewania na terenie Miasta Białystok na potrzeby realizacji działań w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza poszukujemy do współpracy osób w charakterze:

Ankieter / Ankieterka

Miejsce pracy: Miasto Białystok

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
  • wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego

Wymagania:

  • umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność

Firma oferuje:

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
  • pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności
Zawód:
Ankieter
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
praca dodatkowa
Oferta dodana w dniu:
2019-11-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-19
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)