Twoje wsparcie w rekrutacji

SZLIFIERZ

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-14

Firma Ulter-Sport Sp. z o.o. to ponad 30-letnie doświadczenie. Obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  aktywnie i dynamicznie rozwijamy produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizujemy produkcję dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Chcesz dowiedzieć o Nas więcej? Odwiedź Naszą zakładkę kariera: https://praca.ulter.com.pl/

W związku z nowymi projektami szukamy do Naszego Zespołu kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ

Zakres obowiązków:

  • Szlifowanie oraz polerowanie końcówek układu wydechowego

Wymagania:

·         komunikatywność, motywacja do pracy,

Nie potrzebujesz doświadczenia! Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym
Zawód:
Szlifierz
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-10-31
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-14
Liczba odsłon ogłoszenia:
328
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SZLIFIERZ METALI

Zawód: szlifierz Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Skoczów
2019-12-06

SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY

Zawód: szlifierz Rodzaj: umowa na okres próbny
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY MARTA OSTROGÓRSKA FREZWID SPÓŁKA JAWNA
od 3300 zł
UoP brutto/m-c
Skawina
2019-11-26
od 3300 zł

SZLIFIERZ

PLASMA SYSTEM SA
Siemianowice Śląskie
2019-09-30

SZLIFIERZ/LAMINATOR

Zawód: szlifierz Rodzaj: umowa o pracę
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-3600 zł
Dąbrowa Górnicza
2019-08-12

Maciej Stachlewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BUD-MASZ"
od 4000 zł
Olkusz
2019-11-25
od 4000 zł

SZLIFIERZ

GRUPA POWEN-WAFAPOMP S.A.
od 2500 zł
Zabrze
2019-10-22
od 2500 zł

SZLIFIERZ

P.P.H.U. METALBUD Wójcik Jan, Drewko Bożena s.c.
od 2250 zł
Zabrze
2019-10-09
od 2250 zł

SZLIFIERZ-POLERNIK FRONTÓW MEBLOWYCH

PRIMO S.C. DUDA KRZYSZTOF, MAREK SKIBA
od 2250 zł
Bytom
2019-11-29
od 2250 zł