Twoje wsparcie w rekrutacji

Korektor-weryfikator/Specjalista ds. OCR (biuro tłumaczeń)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-11-27

Jesteśmy jednym z największych biur tłumaczeń w Polsce.

Naszym Klientom, obecnym na wszystkich kontynentach, dostarczamy tylko usługi wysokiej jakości.

Sukcesy zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą nasz zespół z pasji do języków obcych.

Obecnie intensywnie się rozwijamy i poszukujemy nowych pracowników.

Dołącz do nas: https://lingualab.pl

miejsce pracy: Kraków, ul. Piastowska 8A

Zakres obowiązków:

W Lingua Lab będziesz:

  • pracować z tekstem – zajmować się korektą techniczną i językową tłumaczeń zgodnie z harmonogramem realizowanych prac i wytycznymi danego projektu,

  • pracować z plikami – zajmować się konwersją plików (OCR) z formatu .pdf, .jpeg i in. do formatu .doc, opracowaniem elementów graficznych (wykresów, tabel, schematów itp.), przygotowanie dokumentów do publikacji – nanoszeniem poprawek, rozwiązywaniem problemów np. z formatowaniem,

  • pomagać Kierownikom Projektów Translatorskich w zależności od bieżących potrzeb.

Wymagania:

Jesteś naszym wymarzonym kandydatem jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (np. edytorstwo) i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegle posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności programem Word i PowerPoint,
  • potrafisz konwertować pliki nieedytowalne na edytowalne i znasz programy do OCR (np. ABBYY FineReader),
  • posiadasz umiejętność redakcji i korekty tekstów,
  • doskonale znasz język polski oraz możesz wykazać się dobrą bierną znajomością języka angielskiego,
  • cechuje Cię staranność, dbałość o szczegóły, komunikatywność, umiejętność logicznego myślenia, systematyczność i samodzielność,
  • potrafisz wykonywać kilka zadań równocześnie oraz ustalać priorytety,
  • znajomość programów do składu i obróbki grafiki będzie dodatkowym atutem (np. InDesign, QuarkXpress, FrameMaker, PageMaker, Photoshop, Illustrator, CorelDRAW czy AutoCAD).

Firma oferuje:

Gwarantujemy Ci:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • dużą samodzielność i możliwość samorealizacji,
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego,
  • pracę stacjonarną wg kalendarza polskiego,
  • czyste powietrze w biurze, bez smogu!,
  • dogodną lokalizację z łatwym dojazdem (okolica pętli tramwajowej „Cichy Kącik”),
  • Smart Lunch - pyszny obiad w każdy wtorek,
  • Birthday Cake - wspaniały tort z okazji Twoich urodzin.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-11-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
1459
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracownik ds. Postępowania Sądowego

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-12-09 POLECANA

Pracownik ds. Reklamacji

POLECANA
Rehegoo Music Group

Recepcjonistka-Asystentka

2019-12-05
Electrical Components International Sp. z o. o.

Specjalista ds.Personalnych

2019-12-01
Beskidzki Bank Spółdzielczy

Pracownik administracyjno-biurowy

POLECANA
2019-11-29 POLECANA
ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Pracownik Obsługi Kancelaryjnej

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa zlecenia
Katowice
2019-12-06
SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemiecki B1-C1

SalesHR
SalesHR
4000-5000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
Katowice
2019-11-20 POLECANA