Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Kalkulacji Robót Ogólnobudowlanych (m/k)

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Od ponad 30 lat realizujemy w Polsce różne typy obiektów kubaturowych, począwszy od centrów handlowych, biurowców i osiedli mieszkaniowych przez zakłady przemysłowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak szpitale czy dworce kolejowe, aż po obiekty hydrotechniki morskiej i śródlądowej.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ oraz dokumentacji technicznej)
  • wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • opracowanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych
  • analiza i porównywanie ofert
  • negocjacje z oferentami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie przygotowania kosztorysów dla kontraktów z budownictwa przemysłowego
  • dobra znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • dobra znajomość języka angielskiego mile widziana
  • umiejętność współpracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, kreatywność,
    rzetelność i obowiązkowość

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń medycznych
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy języków

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych są spółki koncernu STRABAG SE. Dane będą udostępniane następującym odbiorcom danych: podmiotom oferującym narzędzia wspomagające proces rekrutacji np. w zakresie assesment center lub testów psychometrycznych oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacje nie są odsyłane. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani też w formie profilowania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Podanie danych jest dobrowolne.

Lista Administratorów danych osobowych koncernu STRABAG SE:

  • SAT Sp. z o.o., ul. Opolska 9, 55-200 Oława
  • BITUNOVA Sp. z o.o., ul. Wólczyńska 237, 01-919 Warszawa
  • STRABAG Property & Facility Services Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • STRABAG BRVZ Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • STRABAG Sp. z o.o. ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • BHG Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • STRABAG BMTI Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • MINERAL Polska Sp. z o.o., ul. Wesoła 12, 58-379 Czarny Bór
  • STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o., Wysoka, ul. Lipowa 5a, 52-200 Wrocław
  • TPA Sp. z o.o., ul. Parzniewska 8, 05-800 Pruszków
  • PRID-Ciechanów Sp. z o.o., Chotum 46A, 06-452 Ościsłowo
  • Polski Asfalt Sp. z o.o., ul. Igołomska 21A, 31-983 Kraków
  • CML Construction Services Sp. z o.o., ul. Parzniewska 10, 05-800 Pruszków
  • STRABAG BRVZ GmbH, Ortenburgerstraße 27, 9800 Spittal an der Drau/Österreich
  • STRABAG AG, Ortenburgerstraße 27, 9800 Spittal an der Drau/Österreich

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zawód:
Specjalista
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-11-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-12-07
Liczba odsłon ogłoszenia:
319
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)