Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor maszyn

Tech-Projekt – Techniczne Wsparcie Przemysłu. Na rynku istniejemy na rynku od 2009 roku. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem maszyn i urządzeń dla przemysłu. Świadczymy również usługi w zakresie cięcia laserem, cięcia wodą, gięcia czy obróbki CNC.

Z pasją, zaangażowaniem i najwyższą jakością realizujemy oczekiwania Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firma Tech-Projekt zatrudni pracownika na stanowisko: konstruktor maszyn.

Jeżeli:

  • traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,
  • lubisz pracować na samodzielnym stanowisku, gdzie dużo zależy od Ciebie,
  • angażujesz się w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych danego projektu,
  • szukasz rozwiązań a nie problemów...

to chcemy Cię poznać.

Zakres obowiązków:

JAKICH UMIEJĘTNOŚCI OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • dobra znajomość oprogramowania Solid Works,
  • samodzielne opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i montażowej projektowanych zespołów.
  • czytanie schematów pneumatyki.
  • umiejętność pracy w zespole i w stresie
  • kreatywność
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań projektowych polegających na opracowywaniu nowych i modyfikowaniu istniejących rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu szeroko pojętej mechaniki i budowy maszyn oraz prostych układów pneumatyki z podaniem podzespołów bazowych.

CO BĘDZIE NALEŻAŁO DO TWOICH OBOWIĄZKÓW?

  • Projektowanie nowych oraz modyfikację istniejących części, zespołów, maszyn i urządzeń.
  • Opracowanie konstrukcji z zachowaniem założeń ideowych i analizy założeń budżetowych,
  • Optymalizację konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wyrobu.
  • Optymalizację konstrukcji na podstawie obliczeń konstrukcyjnych.
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w oparciu o system Solid Works,
  • Współpracę w zespole przy uzgadnianiu założeń projektowych i zgłaszanie nowych rozwiązań i pomysłów przy projektowaniu nowych i modyfikowaniu,
  • Opracowanie pełnej dokumentacji technicznej .

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie min. 2 lata
  • Chęć do pracy i rozwoju, zaangażowanie.

Firma oferuje:

  • Pracę w super zespole.
  • Wyrozumiałego, ale i wymagającego szefa.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania. Twoje wynagrodzenie będzie zależało od tego czy to Ty nas będziesz uczył czy my Ciebie.
  • Jeżeli wykażesz się umiejętnością samodzielnego prowadzenia projektu, zaproponujesz nowe rozwiązania pozwalające na usprawnienie działania maszyny oraz obniżenie kosztów wytworzenia przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości - na pewno zostaniesz nagrodzony.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jeżeli jesteś zainteresowany to prześlij nam swoje CV na adres mailowy: biuro@tach-projekt.pl zaznaczając w tytule: Konstruktor maszyn.

Na swoim CV umieść formułkę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tech-Projekt w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Tech-Projekt Konrad Kaczmarczyk , ul. Wiśniowa 19/52 , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 8661008379
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2774-7000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-13
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
324
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
2019-09-02 POLECANA
NORDFLAM

Konstruktor-projektant

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała