Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk biznesowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów szukamy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie projektów,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Ocena rezultatów nowych inicjatyw biznesowych,
  • Analiza danych,
  • Monitorowanie zysków,
  • Analiza efektywności taktyk handlowych,
  • Współpraca w tworzeniu planu strategicznego firmy,
  • Zdobywanie wiedzy na temat rynku, jego dynamiki oraz możliwości firmy.

Wymagania:

  • Umiejętności matematyczne oraz informatyczne,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość programów: Access, Excel (Advanced), Visio, MS Project.

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość pracy w międzynarodowej korporacji,
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
139
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie
od 2700 zł
UoP brutto/m-c
Ciechanów
2019-04-08
od 2700 zł