Twoje wsparcie w rekrutacji

F&A Team Manager

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Employment agency Lobo HR is looking for a candidate for the position of F&A Team Manager, who would be responsible for the team of 15 people to work in our client’s company located in Gdynia. Strong experience in GL and client management is required. Knowledge of Czech language would be a plus.

Zakres obowiązków:

  • Managing the team of 15 accountants
  • Organizing work, setting priorities, monitoring and managing workload within the team
  • Monitoring and enhancing performance of the team in the areas of productivity, process adherence, customer satisfaction and quality, supervising process
  • Building and maintaining strong business relationship with Client
  • Knowing, understanding and evaluating operational KPIs
  • Identifying areas of improvement in processes and drives change implementation
  • Coordinating team schedule and leave planning
  • Motivating and building the skills of the team

Wymagania:

  • At least 5 years of end to end Accounting experience, with focus on GL area
  • Very good knowledge of English (min. B2)
  • Knowledge of Czech or German language would be an asset
  • Practical experience in managing a team
  • Educational background in Finance and Accounting
  • Experience in transition projects
  • Strong client management skills
  • Excellent problem-solving skills with attention to details
  • Effective time management and prioritizing abilities
  • Excellent written and verbal communication skills
  • Strong interpersonal and leadership skills
  • Ability to multi-task and keep up with a fast-paced environment
  • Proficient in MS Office applications: Excel, PowerPoint and Word

Firma oferuje:

  • Great Office (3 km from the seaside and close to Redłowo SKM station)
  • Work supporting an International Company
  • Wide range of development and training options (including soft skills, computer and language courses)
  • Everyday contact with multinational environment
  • Permanent employment contract (after 6 months’ trial period)
  • Monthly performance bonus
  • Benefits (you can choose from a variety of options: MultiSport card, private medical care, petrol vouchers, cinema tickets, vouchers to different shops, etc.)
  • Friendly atmosphere
  • Team going outs
  • Fruit Mondays to start your week with energy
  • Reward & recognition programs

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Lobo sp. z o.o. sp. k. , Ul. Stefana Batorego 23/7, , 81-365 Gdynia, NIP: 9512334022
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k. . W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem.

Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Wiecej informacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z prowadzeniem i administrowaniem przyszłymi procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy lub współpracy. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k.. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem i administrowaniem przyszłych procesów rekrutacyjnych z Twoim udziałem. Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Wiecej informacji.

Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi z moim udziałem i prezentowania mi ofert podjęcia współpracy lub zatrudnienia w oparciu o wskazane w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych preferencje i doświadczenie zawodowe.Wiecej informacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. moich danych osobowych w postaci adresu e-mail, telefonu kontaktowego, adresu zamieszkania, przekazanych za pośrednictwem niniejszego formularza lub w innych przekazanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia działalności marketingowej. Administratorem danych osobowych jest Lobo sp. z o.o. sp. k.. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z przedstawianiem Tobie informacji o charakterze marketingowym. Wyrażając zgodę oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych przez Lobo sp. z o.o. sp. k..Więcej informacji.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej na podany wyżej adres e-mail.

Wyrażam zgodę na używanie przez Lobo sp. z o.o. sp. k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego

Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Gdynia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-06
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
125
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Lobo HR

Mechanical Project Manager

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
Lobo HR
Lobo HR
Słupsk
2019-09-06

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I REZERWACJI GRUPOWYCH

kontakt przez PUP
od 2774 zł