Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk Finansowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-19

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie informacji zarządczej dla kierownictwa firmy,
  • Udział w prognozowaniu i planowaniu przyszłych przedsięwzięć w oparciu o dane finansowe,
  • Udział w tworzeniu budżetu oraz analizie realizacji założeń budżetowych,
  • Współuczestnictwo w projektach związanych z obszarem controllingowym oraz bieżącą współpracę z działem księgowym i innymi zespołami w firmie,
  • Wykonywanie innych zestawień i analiz niezbędnych do  podejmowania kluczowych decyzji organizacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: rachunkowość zarządcza, finanse, ekonometria),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Biegła znajomość Ms Office, w szczególności programu Excel,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa oraz orientacja na realizację zadań,
  • Mile widziana będzie znajomość systemu SAP oraz narzędzi raportowych QlickView.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny (szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze, możliwości rozwoju zawodowego.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
128
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ANALITYK KREDYTOWY

Zawód: analityk Rodzaj: umowa na okres próbny
BANK SPÓŁDZIELCZY W WARTKOWICACH
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Wartkowice
2019-09-04
od 3500 zł

ANALITYK BIZNESOWY

Zawód: analityk Rodzaj: inna