Twoje wsparcie w rekrutacji

ASYSTENT RODZINY

Zakres obowiązków:

-współpraca i wspieranie rodziny w różnych aspektach życia;
-wspieranie rodziny przez konsultacje i działania o charakterze edukcyjnym w zakresie: prawidłowego prowadzenia gosp. domowego, rozwiązywania problemów socjalno-bytowych, problemów wychowawczych z dziećmi, dbania o zdrowie członków rodziny;
-wspieranie aktywności społecznej rodzin;
-wspieranie w zakresie usamodzielniania poprzez uzupełnianie wykształcenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poszukiwania i podjęcia pracy;
-motywowanie rodziców do udziału w zajęciach mających na celu kształtowanie prawidłowych wzorców i postaw rodzicielskich;
-rozszerzanie kontaktów członków rodziny;
-udzielanie wsparcia dzieciom, propagowanie udziału dzieci w zajęciach psychoedukacyjnych;
-podejmowanie działań interwencyjnych i zaradczych w sytuacjach zagrozenia bezpieczeństwa członków rodziny;
-inicjowanie działań zmierzających do zapobiegania degradacji osób, rodzin;
-prowadzenie indywidualnych konsultacji wychowawczych;
-prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z rodziną;
-dokonywanie okresowej oceny sytuacji rodziny;
-sporządzanie na wniosek sądu opinii o rodzinie;
-terminowe sporządzanie sprawozdań;
-współpraca z jednostkami administracji rządowej i samorządowej;
-przestrzeganie godzin pracy zgodnie z miesięcznym harmonogramem pracy;
-wprowadzanie na bieżąco informacji o rodzinach do programu POMOST;
-realizowanie zadań z zakresu Projektu "Rodzina, ach Rodzina...-pabianicki program usług wspierających"

Wymagania:

Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), inne
Inne wymagania:
-wykształcenie wyższe: pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub
-wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentowany co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentowanyco najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub
-wykształcenie średnie i szkolnie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 750 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Gdańska 7, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV; zgłoszenia do pracodawcy osobiste: Pabianice, ul. Gdańska 7
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: osobiście
Zawód:
Asystent
Pabianice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2750 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-09-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-10-31
Liczba odsłon ogłoszenia:
65
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT DYREKTORA SZKOŁY

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
CENTRUM NAUKI I BIZNESU "ŻAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2500-3000 zł
UoP brutto/m-c
Łódź
2019-08-30

Asystent ds. rozpatrywania wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych przepisów prawa podatkowe

Zawód: asystent Rodzaj: praca stała
Krajowa Informacja Skarbowa
Piotrków Trybunalski
2019-09-13

OPIEKUN OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ/POMOC WYCHOWAWCY

Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne "SZANSA"
od 2250 zł
2019-08-27
od 2250 zł

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
od 3000 zł
Sochaczew
2019-09-03
od 3000 zł