Twoje wsparcie w rekrutacji

Serwisant urządzeń kontrolno - pomiarowych (analityk chemiczny)

MCC Mariusz Cabała to firma o profilu inżynierskim specjalizująca się w technologiach chemicznego i technicznego uzdatniania wody oraz technologiach pomiarowych dla przemysłu.

Branża: wodno-ściekowa: aparatura kontrolno-pomiarowa

Poszukiwana osoba z zacięciem serwisowym, chętna do pracy i rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • montaż, konserwacja i naprawa urządzeń, czujników i sond
  • kontrola stanu technicznego urządzeń
  • naprawy i przeglądy gwarancyjne
  • kalibracja sond i czujników
  • wsparcie techniczne

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne lub pokrewne (technik chemik, inżynier chemik i inne)
  • doświadczenie na stanowisku serwisant (lub chęć do nauki)
  • mile widziane doświadczenie w branży wodno-ściekowej lub związane z aparaturą kontrolno-pomiarową
  • otwarty umysł i chęć do pracy, nauki i rozwoju
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
MCC Mariusz Cabała , ul. Katowicka 60 , 41-400 Mysłowice, NIP: 9541439812
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zawód:
Serwisant
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-17
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-29
Liczba odsłon ogłoszenia:
458
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

CARTEC K.Wiśniewski, B.Nowak Spółka Jawna

SERWISANT techniczny urządzeń

Zawód: serwisant Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Katowice
2019-09-13 POLECANA
Famed Żywiec Sp. z o.o.

Serwisant Sprzętu Medycznego

Żywiec
2019-08-23