Architekt - projektant wnętrz -projektant mebli CAD DECOR

Waldemar
  • Łuków, lubelskie pow. łukowski

Inny

Umowa o pracę

Art&Deco Design - Firma wykończenia wnętrz, zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie wykończenia i wyposażenia mieszkań, apartamentów i domów prywatnych. Poszukujemy osoby na stanowisko: projektanta wnętrz/ Architekta wnętrz/Projektanta mebli CAD DECOR

Wymagania

Mile widziane doświadczenie, przyjmiemy również osobę do douczenia lub na praktyki

Portfolio + przykłady opracowanej dokumentacji technicznej - WYMÓG KONIECZNY

Biegła znajomość programu CAD DECOR

Plusem będzie umiejętność posługiwania się narzędziami: Photoshop, pakiet Office

Znajomość rysunku technicznego i wykonawczego, podstawowa znajomość materiałów

Znajomość najnowszych trendów, rozwiązań i wyczucie stylu

Zaangażowanie, dokładność, samodzielność,

Umiejętność pracy w zespole,

Zadania:

Opracowywanie projektów dla indywidualnych klientów naszego biura,

Przygotowywanie dokumentacji technicznych, materiałów pomocniczych, moodboardów i plansz ,

Wybór materiałów wykończeniowych,

Współpraca z architektem,

Oferujemy

Możliwość zrealizowania praktyki lub stażu. Możliwość przedłużenia współpracy po okresie stażu lub praktyki - dla studentów

lub

Pracę na pełen etat, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę.

Pracę w systemie stacjonarnym (Biuro w centrum Łukowa) lub (Sedlce Ujrzanów), z możliwością częściowej pracy zdalnej,

Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, rozliczenie w systemie godzinowym.

W mailu prosimy o zawarcie aktualnego CV, portfolio a także opracowane przez siebie rysunki techniczne dowolnego projektu ( w formie dwg lub pdf).
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)