Twoje wsparcie w rekrutacji

Praca w schronisku

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-05-12

Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Nie jest to może mała klimatyczna chata, ale obecnie gospodarują nią młodzi ciekawi świata ludzie, którzy aktywnie spędzają każdą wolną chwilę. Schronisko przechodzi generalny remont. Położone jest w przepięknym miejscu, idealnym do biegów górskich, jazdy na rowerze, a zimą do biegówek i skitourów.

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa schroniska – poszukujemy energicznych i pomysłowych osób chętncyh podjąć wyzwanie pracy w zespole obsługi schroniska górskiego, gotowych realizować rozmairte zadania związane z doraźnymi potrzebami placówki - od przygotowania posiłków i obsługi dostaw, przez pomoc w utrzymaniu porządku w obiekcie i zaopatrzeniu, aż po organizowanie ognisk dla odwiedzających grup i uczestniczenie w działaniach promocyjnych i marketingowych

Oferta skierowana do osób chcących podjąć pracę (przygodę!) w pięknych okolicznościach przyrody, zgranym zespole, szukających możliwości wykorzystania i rozwijania swoich umiejętności od gastronomii, po obsługę mediów społecznościowych, gotowych do kontaktu z klientem, a w razie potrzeby do zakasania rękawów i przygotowania drewna na opał :)

Wymagania:

  • wykazywanie się inicjatywą w zakresie obowiązków pracy,
  • chęć do pracy na różnych stanowiskach,
  • zaangażowanie i entuzjazm do działania,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w weekendy,
  • aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie),
  • mile widziane PRAWO JAZDY!
  • mile widziane umiejętności kulinarne – również z zakresu wege i zdrowego żywienia,
  • mile widziane umiejętności graficzne/marketingowe.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem,
  • pracę w miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze,
  • możliwość podjęcia pracy stałej na pełen etat,  ale także sezonowej (np. lipiec - sierpień), lub regularnej weekendowej,
  • w wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górską pasją,
  • w przypadku posiadania ciekawych pomysłów lub umiejętności istnieje możliwość pracy przy organizacji wydarzeń/warsztatów sportowych, artystycznych i kulturalnych.
Zawód:
Obsługa gastronomii
Miejsce pracy:
Wisła
Forma zatrudnienia:
praca stała
Wynagrodzenie:
2500-4000 zł brutto ?
Oferta dodana w dniu:
2019-05-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-05-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
1202
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Pracownik Gastronomii

Zawód: obsługa gastronomii Rodzaj: umowa zlecenia
Chorzów
2019-06-10