Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 33884        SUBSKRYBUJE: 7822

Praca w schronisku

Schronisko Przysłop pod Baranią Górą

Nie jest to może mała klimatyczna chata, ale obecnie gospodarują nią młodzi ciekawi świata ludzie, którzy aktywnie spędzają każdą wolną chwilę. Schronisko przechodzi generalny remont. Położone jest w przepięknym miejscu, idealnym do biegów górskich, jazdy na rowerze, a zimą do biegówek i skitourów.

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa schroniska – poszukujemy energicznych i pomysłowych osób chętncyh podjąć wyzwanie pracy w zespole obsługi schroniska górskiego, gotowych realizować rozmairte zadania związane z doraźnymi potrzebami placówki - od przygotowania posiłków i obsługi dostaw, przez pomoc w utrzymaniu porządku w obiekcie i zaopatrzeniu, aż po organizowanie ognisk dla odwiedzających grup i uczestniczenie w działaniach promocyjnych i marketingowych

Oferta skierowana do osób chcących podjąć pracę (przygodę!) w pięknych okolicznościach przyrody, zgranym zespole, szukających możliwości wykorzystania i rozwijania swoich umiejętności od gastronomii, po obsługę mediów społecznościowych, gotowych do kontaktu z klientem, a w razie potrzeby do zakasania rękawów i przygotowania drewna na opał :)

Wymagania:

  • wykazywanie się inicjatywą w zakresie obowiązków pracy,
  • chęć do pracy na różnych stanowiskach,
  • zaangażowanie i entuzjazm do działania,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w weekendy,
  • aktualna książeczka sanepidowska (jeśli nie posiadasz, konieczne będzie jej wyrobienie),
  • mile widziane PRAWO JAZDY!
  • mile widziane umiejętności kulinarne – również z zakresu wege i zdrowego żywienia,
  • mile widziane umiejętności graficzne/marketingowe.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie z zakwaterowaniem i wyżywieniem,
  • pracę w miłej, przyjaznej i rodzinnej atmosferze,
  • możliwość podjęcia pracy stałej na pełen etat,  ale także sezonowej (np. lipiec - sierpień), lub regularnej weekendowej,
  • w wolnym czasie możliwość łączenia pracy z górską pasją,
  • w przypadku posiadania ciekawych pomysłów lub umiejętności istnieje możliwość pracy przy organizacji wydarzeń/warsztatów sportowych, artystycznych i kulturalnych.

Jak aplikować - informacje:

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie na adres schronisko@przyslop.pl:
- CV ze zdjęciem,
- krótkiego listu motywacyjnego: dlaczego chcesz pracować w górach,
- informacji w jakich zadaniach w naszej placówce najlepiej byś się spełnił/a,

- informacji o preferowanej formie współpracy (na stałe, w wybranych miesiącach).

Z góry dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
GO4ADVENTURE Agnieszka Schwenk-Sapeta, ul. Cichociemnych 12/29, 44-100 Gliwice, NIP: 7361623275
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

ul. Czarna Wisełka 8

43-460 Wisła

schronisko@przyslop.pl

338553715