Inżynier budownictwa

  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Inżynier

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Zawody: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe budowlane oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi, doświadczenie zawodowe i podstawowa znajomość język angielski. Wymagana komunikatywność, zaradność i umiejętność pracy w zespole. Praca na okres próbny 1 miesiąca na umowę zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę. Praca w Bochni + teren województwa małopolskiego wg zleceń. Praca w godzinach 7-15. Możliwość zatrudnienia od zaraz.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca po tym czasie umowa o pracę na czas określony.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)