Menager Sprzedaży

Agencja Pracy Full Job
  • Tychy, śląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

- Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Kontrahentów z branży HR
- Przygotowanie i nadzór nad realizacją umów handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
- Obsługę przychodzących zapytań sprzedażowych - od kwalifikacji potencjalnych klientów, przez ocenę potrzeb, po planowanie spotkań
- Realizacja planów sprzedażowych
- Współpraca z działem rekrutacji - koordynowanie zatrudniania pracowników na prowadzone projekty
- Reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami, monitorowanie działań konkurencji
- Analiza prognoz i wyników sprzedażowych podległego portfolio klientów
- Bieżące raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

- Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Otwartość, motywacja do pracy
- Dobra organizacja pracy
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Kilkuletnie doświadczenie w kontaktach z klientem biznesowym
- Umiejętność tworzenia nowej bazy klientów
- Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji produktowych dla Klientów
- Umiejętność rozpoznawania i analizy modelu biznesowego klienta, docierania do kluczowych osób do współpracy oraz budowania relacji na wszystkich szczeblach decyzyjnych

Mile widziane doświadczenie w pracy w agencjach doradztwa personalnego lub agencji pracy tymczasowej

To oferujemy

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia z wysokimi prowizjami uzależnionymi od wyniku
- Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
- Bezpłatne szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności w pełni przygotowujące do skutecznej pracy
- Swobodną atmosferę pracy
- Dofinansowanie do karty Multisport
- Dofinansowanie szkoleń i kursów
- Narzędzia pracy: samochód firmowy, laptop, telefon

O nas

Agencja Pracy Full Job (nr certyfikatu 13243) działamy od 15 lat. Posiadamy 7 oddziałów stacjonarnych w Polsce. Świadczymy kompleksowe usługi związane z dostarczaniem pracowników na terenie całej Polski dla wielu branż min. logistycznej, spożywczej, opakowaniowej, produkcyjnej, FMCG.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)