Konstruktor form wtryskowych

  • Pcim, małopolskie pow. myślenicki

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: rysunek techniczny,AutoCAD 2D,Obsługa programów CAM w oparciu o program EdgeCam, szkolenie Auto Cad projektowanie i rysunek techniczny na płaszczyźnie
  • Inne wymagania: [Inne] : Nasze oczekiwania wobec kandydata:

    Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka, robotyka, telekomunikacja, elektrotechnika)
    Minimum komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim
    Mile widzialne doświadczenie w branży Automotive produkcja
    Pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)