Kierownik zmiany w sklepie zoologicznym

FAMILY PETS
  • Lesznowola, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy,
- aktywny udział w procesie sprzedaży oraz realizowanie wskaźników sprzedażowych,
- dbanie o estetykę oraz porządek na sklepie,
- motywowanie pracowników,
- przestrzeganie i nadzór nad stosowaniem regulaminów, procedur i standardów w firmie,
- współpraca z Centralą firmy,
- prowadzenie i nadzorowanie nad dokumentacją związaną z funkcjonowaniem sklepu,
- organizacja pracy oraz kierowanie zespołem pracowników,
- wypisywanie faktur, wymian towaru oraz reklamacji klientowskich,
- oraz inne zadania realizowane na tym stanowisku.

Nasze wymagania
- zainteresowanie tematyką zwierząt i akwarystyki,
- zorientowanie na dłuższą współpracę,
- otwartość i komunikatywność,
- umiejętność pracy w zespole,
- wymagane doświadczenie na stanowisku funkcyjnym,
- wymagane przynajmniej roczne doświadczenie w handlu,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty i niedziele handlowe.

Mile widziane
- Jesteśmy bardzo ukierunkowani na właściwe podejście do zwierząt i przyrody. Posiadamy fundację która wspiera i chroni zwierzęta, w szczególności wolno żyjące.

To oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w miłej atmosferze wśród ludzi z pasją,
- dodatki pozapłacowe,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- atrakcyjne premie do wypłaty,
- rozwój zawodowy poprzez udział w interesujących szkoleniach,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
- zniżki pracownicze na zakupy zoologiczne.

Benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych
- ubezpieczenie na życie
- zniżki na firmowe produkty i usługi

,,FAMILY PETS\\\" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Firma o zasięgu krajowym i międzynarodowym zatrudni miłośników i miłośniczki zwierząt egzotycznych, krajowych, hodowlanych i towarzyszących.
Oferujemy możliwość pracy przy obsłudze akwariów z rybami słodkowodnymi jak i morskimi.
Oferujemy możliwość obsługi terrariów z gadami i płazami.
Oferujemy możliwość pracy z ptakami oraz wszelkiej maści gryzoniami.
Króliki, kawie i inne zwierzęta czekają na Twoje wsparcie.
Poszukujemy osób, które nie wyobrażają sobie innej pracy, a ich zainteresowania będą miały przełożenie na ich pracę zawodową.
Zapewniamy szereg szkoleń które prowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem.
Korzystamy ze światowych doświadczeń w zakresie obsługi i pielęgnacji zwierząt. Zapewniamy możliwości odwiedzania wiodących targów zoologicznych na świecie.
Obecna ekspansja powoduje konieczność zwiększenia naszego zespołu specjalistów oraz pasjonatów w tej branży. Szukamy osób dla których zwierzęta i opieka nad nimi to życiowa pasja.
Zapewniamy zwierzętom wszystko co najlepsze.
Tworzymy globalną firmę w której rodzina i świat l zwierząt jest najważniejszy.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)