Adecco Poland Sp. z o.o.

Operator maszyn w branży spożywczej praca od zaraz!

  • Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników

tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnych i pakujących - zarówno zautomatyzowanych, jak i manualnych
  • Bieżąca kontrola parametrów produktu i technologii
  • Zapobieganie występowaniu niezgodności w produktach
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz na hali produkcyjnej

Wymagania

  • Motywacja do pracy i pozytywne nastawienie na co dzień
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych wymagana na etapie przyjęcia do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pełne szkolenie każdego pracownika
  • Długofalowe stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową z możliwością przejęcia przez klienta
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • Opiekę koordynatora Adecco na każdym etapie zatrudnienia
  • Administratorem danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Adecco Poland Sp. z o.o. 00-844 Warszawa Plac Europejski 2, NIP: 5260033950 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)