Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
NAFTO Sp. z o.o.

Specjalista ds. kontroli jakości

  • Kraków, małopolskie

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

  • kontrola dostaw materiałowych oraz dokumentowanie tych dostaw
  • kontrola dokumentacji spawalniczej/jakościowej
  • inspekcje u podwykonawców
  • kontrola międzyoperacyjna w czasie produkcji
  • kontrola procesów technologicznych na zgodność z przynależnymi instrukcjami technologicznymi, normami oraz przepisami związanymi
  • uczestnictwo w próbach/testach z udziałem przedstawiciela klienta i/lub przedstawiciela strony trzeciej

Wymagania

  • wykształcenie techniczne – średnie lub wyższe – mile widziane z kierunków spawalnictwa i materiałoznawstwa
  • doświadczenie zawodowe minimum 1 rok w branży rafineryjno-petrochemicznej oraz energetyce przy prefabrykacji/montażu rurociągów i konstrukcji stalowych (kontrola jakości – nadzór jakościowy, dokumentacja)
  • znajomość izometrii i rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • certyfikat kompetencji badań wizualnych VT2-mile widziany

Oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracy
  • Niezbędne przeszkolenie do pracy oraz narzędzia do realizacji powierzonych zadań
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie i dodatkowej opieki medycznej na zasadach obowiązujących w Spółce
  • Administratorem danych osobowych jest NAFTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 31-983 Kraków ul. Igołomska 30, NIP: 9542664132. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.