NAFTO Sp. z o.o.

MONTER DO PRZYUCZENIA

  • Kraków, małopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zakres obowiązków

• prefabrykacja instalacji rurociągowych,
• prefabrykacja konstrukcji stalowych.

Wymagania

• umiejętności posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami i przyrządami mierniczymi,
• podstawowej znajomości rysunku technicznego (mile widziana),
• zdolności do pracy powyżej 3m.,
• rzetelności i solidności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
• podnoszenie własnych umiejętności poprzez współpracę z bardzo doświadczonym zespołem,
• udział w ciekawych projektach,
• możliwość wyjazdu na projekty zagraniczne po nabyciu odpowiednich kwalifikacji,
• prywatną opiekę medyczną LUXMED (zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce),
• możliwość indywidualnego przystąpienia (zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce) do:
-> grupowego ubezpieczenia na życie,
-> Medicover Sport.

  • Administratorem danych osobowych jest NAFTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 31-983 Kraków ul. Igołomska 30, NIP: 9542664132. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez NAFTO Sp. z o.o. (ul. Igołomska 30, 31-983 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)